روزنامه پیام زمان
  •  info@payamdaily.ir

  •  02632530055

  •   09123481560

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۸ مرداد ۱۴۰۲ در ۲:۴۴ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی
مدیرکل تامین‌اجتماعی البرز گفت : المپیاد ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برگزار می شود.
به گزارش پیام آشنا، داود سعدزاده در این رابطه گفت: المپیاد ورزشی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در چند رشته ورزشی در دو سطح استانی و کشوری برگزار می شود.
وی از برگزاری المپیاد ورزشی مستمری‌بگیران در دو مرحله استانی و کشوری خبر داد و گفت: این المپیاددر دو حوزه کارگری و همکاران در هشت رشته ورزشی، در دو بخش خانم‌ها و آقایان برگزار می‌شود.
سعدزاده تصریح کرد: رشته‌های ورزشی برای آقایان شامل والیبال، دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و فوتبال دستی بوده و برای خانمها نیز این مسابقات در هفت رشته والیبال، دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، شنا، شطرنج، تنیس روی میز و بدمینتون اجرا خواهد شد .
وی به شرایط سنی شرکت‌کنندگان اشاره کردوگفت: تمامی بازنشستگان، ازکارافتادگان کلی و همسران بازمانده که دارای بیش از ۵۰ سال سن (برای آقایان) و ۴۵ سال سن (برای خانم‌ها) هستند می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در این مسابقات اقدام کنند.
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان البرز افزود: علاقمندان از ۱ مرداد لغایت ۲۱ مردادماه به مدت سه هفته فرصت دارند تا با اعلام مشخصات و رشته ورزشی مورد نظرخود از طریق کانون‌های بازنشستگی و شعب تامین اجتماعی ثبت‌نام کنند.