روزنامه پیام زمان
  •  info@payamdaily.ir

  •  02632530055

  •   09123481560

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۵۱ ق٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

رئیس اتاق اصناف استان البرز خواستار همکاری بیشتر مدیران با اصناف در شرایط تحریم شد.
به گزارش پیام آشنا، روز گذشته حمید کریمی در قرعه کشی سالانه فروشگاه های امیران که در اتاق اصناف استان البرز برگزار شد ضمن تاکید بر همکاری حداکثری مدیران استان با اصناف اظهار کرد: همکاری بیشتر مدیران با اصناف لازمه دوران تحریم و مصداق مدیریت بحران است.
وی تحریم های خارجی را بر کشور بی تاثیر دانست و اظهار کرد: تحریم زمانی موثر است که بخش های مختلف در کشور با یکدیگر همکاری نداشته باشند.
کریمی با انتقاد از رویکرد جریمه ای و تنبیهی نسبت به اصناف گفت: چرا کاسب های خوب دیده نمی شوند؟
وی در ادامه از کلیه اصناف خواست با خونسردی به کار خود بپردازند و خاطرنشان کرد: مردم همواره در اولویت هستند و تک تک فروشنده ها باید به مردم احترام بگذارند و حقوق آنان را محترم بدانند.
رئیس اتاق اصناف استان با اشاره به اینکه هر فروشنده ای تنها در فروشگاه خود فروشنده است و در سایر جاها او نیز یک مصرف کننده است تاکید کرد: اصناف باید خوش اخلاقی را در دستور کار خود قرار دهند وگرنه حبیب خدا نخواهیم بود.
وی در ادامه از کارآفرینی فروشگاه های امیران برای ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر خبر داد و افزود: رضا جامعی، مدیر این مجموعه، همواره در کار خیر نقش داشته و به خصوص در رسیدگی به ایتام و آزادسازی زندانیان پیش قدم بوده است.
کریمی با اشاره به وجود بیش از یک میلیون برگه قرعه کشی فروشگاه های امیران خاطرنشان کرد: این قرعه کشی برای انتخاب ۳۰ برنده ی بن خرید ۵۰۰ هزار تومانی، یک برنده ماشین ظرفشویی، و یک برنده خودروی پراید برگزار شده است.
در بخش پایانی این مراسم که با حضور خبرنگاران انجام شد، آراء شعب مختلف امیران با هم ترکیب شد. برندگان بن های خرید، ماشین ظرفشویی و یک دستگاه خودروی پراید با انتخاب فیش هایی که توسط خریدران فروشگاه های امیران پر شده بود، تعیین شد و خودروی پراید به یک بانوی فاقد ماشین ساکن فاز ۴ مهرشهر رسید.
سه نفر از اعضای باشگاه مشتریان امیران نیز که به تازگی در فضای مجازی راه اندازی شده است بن خرید ۵۰۰ هزار تومانی دریافت کردند تا تعداد برندگان مراسم دیروز به ۳۵ نفر برسد.
گفتنی است، در پایان این مراسم، ۱۴۰بن خرید ۵۰۰ هزار تومانی به منظور کمک به خانواده های نیازمند استان از سوی مجموعه امیران در اختیار اتاق اصناف استان البرز قرار گرفت.