روزنامه پیام زمان
  •  info@payamdaily.ir

  •  02632530055

  •   09123481560

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۳ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳ ق٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

معاون سیاسی استانداری البرز در مواجهه با تهدیدات مختلفی که این روزها کشور را مورد هجمه قرار داده اند، حفظ وحدت را الزامی دانست و گفت: همگی باید در راستای اعتمادبخشی و امیدآفرینی برای مردم بکوشیم و تلاش کنیم دولت را در کنار مردم حفظ کنیم.

به گزارش پیام آشنا، سعید ناجی روز گذشته در جلسه شورای اطلاع رسانی که با حضور جمعی از مسئولان استان و مدیران روابط عمومی برگزار شد، ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: امیدوارم توسعه هرچه بیشتر این منطقه با یاری دستگاه های مختلف محقق شود که این امر نیازمند اطلاع رسانی دقیق و شفاف از اقدامات و فعالیت هاست.
وی با اشاره به اینکه باید فضای خوبی برای قلم زدن رسانه ها ایجاد شود، تاکید کرد: در عین حال باید از سو استفاده از قلم نیز پیشگیری شود.
معاون سیاسی استانداری البرز با اشاره به اینکه در هفته دولت در کنار فعالیت ها و برنامه های جاری، باید دستاوردهای عینی دولت، حکومت و نظام اطلاع رسانی شود افزود: باید مراقب دسیسه های خارجی که متوجه دولت و ملت می شود باشیم و مقاومت و بنیه دفاعی خود را افزایش دهیم. وی با تاکید بر افزایش انسجام ملی افزود: در این برهه از زمان، گذر از منافع گروهی و شخصی برای حفظ وحدت ضروری است. ناجی در مواجهه با تهدیدات مختلفی که این روزها کشور را مورد هجمه قرار داده اند، حفظ وحدت را الزامی دانست و گفت: همگی باید در راستای اعتمادبخشی و امیدآفرینی برای مردم بکوشیم و تلاش کنیم دولت را در کنار مردم حفظ کنیم.
وی مواجهه صادقانه با مردم در ارائه عملکردها و پذیرش نقدها را بسیار موثر دانست و خاطرنشان کرد: عذرخواهی کردن از مردم بابت کم کاری ها و یا نقایص بسیار موثر خواهد بود.
این مسئول با تاکید بر اینکه دولت و مجموعه ی نظام در کنار مردم معنا پیدا می کند افزود: باید تلاش کنیم خود را در کنار مردم حفظ کنیم.
وی تقویت ارتباطات دو سویه دولت و مر م، ارتباط با نهادهای غیر دولتی و مردمی و ارتباط با رسانه ها را الزامی دانست و گفت: نباید به مردم وعده غیر قابل تحقق بدهیم و حتما باید مراقب هزینه های اضافی باشیم و از هرگونه تشریفات بپرهیزیم.
معاون سیاسی استانداری البرز خواستار شکل گیری شورای معاونین دستگاه ها شد و گفت: تعامل با دنیا و تاثیرگذاری بر مجامع بین‌المللی را باید در دستور کار قرار دهیم.
وی در پایان خواستار افزایش تعداد مصاحبه ها، حضور در گروه های مردم نهاد و ارتباط بیشتر با رسانه های تاثیرگذار شد و تاکید کرد: به ظرفیت های انسانی در مجموعه کاری خود و ظرفیت هایی که در مردم هست توجه کنید تا به شایستگی از آنها بهره مند شویم.