روزنامه پیام زمان
  •  info@payamdaily.ir

  •  02632530055

  •   09123481560

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ در ۹:۰۴ ق٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری ضمن صیانت از منابع درآمدی موجود، مالیات بر ارزش افزوده در موضوعات توسعه و عمران و حمل و نقل و ترافیک شهری هزینه شود.

 

عمار ایزدیار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج با بیان اینکه مالیات بر ارزش افزوده منبع درآمدی پایدار برای شهرداری است، اظهارداشت: بزرگترین ظرفیت قانون‌ توسعه پایدار مربوط به تبصره یک آن است که پتانسیل افزایش درآمد پایدار شهرداری‌ها را دارد.

 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: نحوه هزینه کرد عوارض مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ باید اعلام شود تا مردم بدانند که مالیات پرداخت شده آن‌ها صرف چه اموری در شهر می شود.

 

ایزدیار اذعان کرد: هدفمند کردن منابع پرداختی دولت به شهرداری ها و بهبود زیرساخت های حمل و نقل، شبکه آبرسانی و بهداشت عمومی با اهرمی کردن منابعی که در آیین نامه مصوب شده است از طریق شناسایی ظرفیت ها و فرصت های موجود مناطق است.

 

به گفته سخنگو شورای اسلامی شهر کرج ،طبق قانون و به منظور توسعه عمران شهری و روستایی سه درصد از عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری ها بر اساس شاخصهایی واریز می‌شود.