روزنامه پیام زمان
  •  info@payamdaily.ir

  •  02632530055

  •   09123481560

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۲:۱۸ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

مدیرعامل “برند مارال چرم” از احداث و تجهیز کارخانه جدید تولید انواع محصولات چرمی صادرات محور درپوشش طرح توسعه و با هدف ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای ده هزار نفر در شهرک صنعتی بهارستان البرز خبر داد.

به گزارش پیام آشنا، سید جلال حسینی خواه گفت: هم اکنون‌ این پروژه‌ با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد تومان درحال احداث و تکمیل است و طبق برنامه ریزی انجام شده در سال آتی راه اندازی و به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در خطوط تولید این واحد ، ماشین آلات مدرن و مطابق با فناوری روز دنیا  نصب و راه اندازی می شود و طبق قراردادهای منعقده این ماشین آلات بسیار  پیشرفته ساخت دو کشور آلمان و ایتالیا می باشد.

حسینی خواه اظهار کرد: از هم اکنون از طراحان جوان خلاق ایرانی و نیز طراحان مجرب و توانمند پاکستانی و   ایتالیایی دعوت شده است تا همزمان با افتتاح‌ این واحد ، ما را در تولید محصولات چرمی زیبا ، متنوع و صادرات محور یاری دهند.

وی گفت: مجموعه مدیریت‌، کارشناسان و طراحان مارال چرم که یک ربع قرن تجربه را در کارنامه دارند برنامه های عدیده ای را در بحث ایجاد اشتغال، توسعه صادرات و جهش تولید در دست مطالعه و اجراء قرار داده اند.

وی افزود: پروژه جدید کارخانه‌ برند مارال چرم در زمینی به وسعت ۴۲۰۰ متر مربع با زیر بنای ۸۵۰۰ مترمربع سالن تولید و ساختمان اداری و مدیریت درشهرک صنعتی بهارستان در حال احداث و تکمیل است.

حسینی خواه ادامه داد:  به همین جهت از طرف سازمان صمت استان،  مارال چرم طی چهار سال پیاپی عنوان صادر کننده نمونه البرز را کسب کرده است.

اولین محصول تولیدی مارال چرم در بدو تاسیس  فقط کاپشن چرمی مردانه بود لاکن باتوسعه تدریجی  اکنون انواع کیف، کفش،  بوت و چکمه، کمربند، دستکش،کت ، کاپشن و اکسسوری(لوازم جانبی) برای همه گروه های سنی از جمله محصولات تولیدی مارال چرم است.

وی ظرفیت انواع تولیدات مارال چرم  را حدود ۱۵۰۰۰ قلم محصول در ماه عنوان کرد و گفت: ما علاوه بر حضور فعال در صادرات محصولاتمان به کشورهای هدف ، اکنون بیش از ۵۶ شعبه در سراسر کشور و چندین شعبه بین المللی  از جمله در ایتالیا، سوئیس، استرالیا، قزاقستان و گرجستان ایجاد نموده و دفتر مرکزی فروش مارال چرم را در کشور آلمان تاسیس کرده ایم.

وی تا کید کرد: اکنون با گذشت بیش از دو دهه از فعالیت مجموعه مارال چرم ، این مجموعه توانسته درحوزه صادرات به کشورهای ایتالیا، قزاقستان، اوکراین، استرالیا و….  به عنوان معرف هنر و صنعت ایرانی به دیگر کشورها محسوب شود  و در اقتصاد و صنعت چرم کشور سهیم باشیم.