روزنامه پیام زمان
  •  info@payamdaily.ir

  •  02632530055

  •   09123481560

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۴:۳۸ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

مهدی بلوچی از تعیین تکلیف بیش از سه هزار واحد مسکونی از پروژه های مسکن مهر در استان البرز در چهار ماهه اول سال خبر داد.

به گزارش پیام آشنا به نقل از هیبنا، مهدی بلوچی مدیر شعب استان البرز طی نشستی از تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر استان خبر داد.

بلوچی در این نشست گفت: مدیریت استان البرز با اتخاذ تصمیمات جامع و کارشناسی، با همکاری و همیاری مسئولان استانی،اداره کل راه و شهر سازی،شرکت عمران شهر جدید هشتگردو بنیاد مسکن توانسته است با اقدامات موثر و مستمر از مجموع ۹۱۵۷۶ واحد مسکونی مسکن مهر در استان، بیش از ۵۷ هزار واحد مسکونی را تعیین تکلیف و فروش اقساطی کند و همچنین مقرر شد ۳۴ هزار واحد مسکونی باقیمانده نیز پس از بررسی و رفع موانع موجود توسط سازمان های مذکور،طبق زمان بندی جهت تعیین تکلیف و فروش اقساطی به بانک مسکن معرفی شوند.

وی در ادامه تاکید کرد : این مدیریت در ۴ ماه ابتدای سال جاری با تقویت و مشارکت فعالانه در برنامه های عملیاتی شعب و مدیریت توانسته است با تعیین تکلیف ۳۰۶۹ واحد مسکونی مسکن مهر ۹۹% از اهداف تعیین شده در پایان تیرماه را محقق کند و این افتخار برگرفته از تلاش همه جانبه و پیاده سازی بهره وری در حوزه منابع انسانی در کارکنان این مدیریت می باشد.

بلوچی در پایان ضمن تشکر از حمایت بی دریغ مدیریت امور اعتباری و ادارات ذی ربط، ازتلاش همکاران دایره امور اعتباری مدیریت و تلاش بی وقفه ۱۶ شعبه مشمول پروژه های مسکن مهر نیز قدردانی کرد.